just slide to navigate

درباره من

علیرضا دادفر

در این وب سایت خدماتی شامل طراحی انواع وب سایت ها، کارت ویزیت، بنرهای تبلیغاتی فلش، پرتال ها، پرزنتیشن ها و مالتی مدیاهای تبلیغاتی و شرکتی و نیز ثبت نام برای دوره های آموزش زبان ایتالیایی از مقدماتی تا پیشرفته، آمادگی آزمون سفارت و معرفی ریمیکس های علیرضا ارائه می شود. -علیرضا دادفر

تحصیلات

 • تحصیلکرده رشته زبان ها و فرهنگ های مدرن از دانشگاه Sapienza رم / ایتالیا
 • مدرک کمک های اولیه از دانشگاه RomaTre رم / ایتالیا
 • کارشناس زبان و ادبیات ایتالیایی از دانشگاه تهران

سوابق شغلی

طراحی وب سایت و گرافیک

 • ویرایش تصاویر
 • روتوش حرفه ای عکس
 • ساخت قویترین و زیباترین آلبوم های دیجیتال عکس
 • ساخت اتوران و مالتی مدیا بر روی سی دی و دی وی دی
 • طراحی انواع کارت ویزیت
 • طراحی محتوی فلش
 • طراحی وب سایت های مبتنی بر HTML - HTML5
 • طراحی وب سایت های Flash/XML
 • فارسی سازی قالب ها
 • طراحی وب سایت های نسخه موبایل
 • بهینه سازی وب سایت و ثبت در موتورهای جستجوگر

کلاس های زبان ایتالیایی من

راهی نوین جهت آموزش زبان ایتالیایی!

ویژگی یادگیری زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی یکی از زبان هایی است که با یادگیری آن میتوانید به تحصیل در کشور ایتالیا فکر کنید و از خدمات تحصیلی دانشگاههای ایتالیا بهره ببرید و مقدمات لازم را برای ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی به بالا فراهم نمایید. هر ساله طی آزمونی (Esterni) که مدرسه ایتالیایی های تهران در ماههای آخر سال (بهمن-اسفند) برگزار میکند دانشجویانی که موفق به کسب نمره قبولی در این آزمون شوند میتوانند از ویژگی تحصیل در هر دانشگاه و هر شهری که تمایل دارند برخوردار شوند همچنین امکان استفاده از بورسیه تحصیلی دانشگاهی و خوابگاه نیز برای پذیرفته شدگان فراهم است.

شیوه تدریس زبان ایتالیایی در موسسه اینترنتی ما IPC

افرادی که مایل به یادگیری زبان ایتالیایی هستند را میتوان به دو گروه عمده تقسیم بندی کرد:

گروهی که به قصد ادامه تحصیل در ایتالیا تمایل به یادگیری زبان ایتالیایی دارند و میخواهند امتحان استرنی (Esterni) مدرسه ایتالیایی های تهران را با موفقیت و با آسودگی خیال بگذارنند.

گروهی که به منظور تجارت، کار و علاقه فردی و دلایل شخصی میخواهند زبان ایتالیایی را یاد بگیرند.

ما با توجه به نیاز زبان آموز بهترین روش تدریس را برای او انتخاب میکنیم و این انتخاب منوط به داشتن شرایط زیر است:

الف) کسانی که از دوره مقدماتی و به منظور ادامه تحصیل در ایتالیا میخواهند این زبان را بیاموزند، می بایست مطلع باشند کتاب مورد نظر برای گذراندن امتحان زبان ایتالیایی مدرسه ایتالیایی های تهران (امتحان سفارت) کتاب اسپرسو جلد اول و دوم و جدیدا جلد سوم می باشد. پیش از این روش تدریس بر مبنای کتاب Qui Italia بوده است که کتابی نسبتا قوی در زمینه یادگیری زبان ایتالیایی می باشد، این کتاب برای آن دسته از علاقه مندانی که آشنایی نسبی با زبان ایتالیایی مناسب است. این افراد باید حداقل 6 ماه پیش از برگزاری امتحان زبان ایتالیایی مدرسه ایتالیایی های تهران نسبت به شرکت و ثبت نام در این کلاس ها اقدام کنند.

ب) کسانی که از الفبا میخواهند زبان ایتالیایی را بیاموزند، روش تدریسی که برای این علاقه مندان انتخاب میشود بر مبنای تلفیقی از کتابهای Qui Italia (جلد اول تا سوم) و کتاب La lingua italiana per stranieri که کتاب مورد تدریس دانشگهاهای تهران و آزاد می باشد. دوستانی که این روش تدریس را انتخاب میکنند میتوانند به صورت کاملا آکادمیک و اصولی زبان ایتالیایی را بیاموزند و سپس اگر نیاز به شرکت در آزمون زبان ایتالیایی مدرسه ایتالیایی های تهران هم داشتند میتوانند با مرور کردن ساده کتب اسپرسو به این مهم دست پیدا کنند.

لینک های مفید ایتالیایی و تشکل ایران - ایتالیا:

تشکل ایران - ایتالیا اولین و تنها برگزار کننده کلاس های آموزش زبان ایتالیایی با بیش از 2000 نفر علاقه مند و عضو در صفحه رسمی فیسبوک به شما پیشنهاد می کند از وب سایت اختصاصی آموزش زبان ایتالیایی ما به آدرس www.dadfar.ir بازدید کنید.

دوره تدریس کامل کتاب Espresso
دوره تدریس کامل کتاب Qui Italia
دوره تدریس کامل دستور زبان ایتالیایی از مقدماتی تا پیشرفته
دوره آمادگی آزمون سفارت ایتالیا

کلاس ها اینترنتی ما فقط در فیسبوک برگزار می شود و این موسسه هیچ شعبه و یا نمایندگی در هیچ وب سایت دیگر بجز لینک هایی که در این وب سایت و وب سایت های فرعی تشکل ایران - ایتالیا قرار داده میشود ندارد. برای شرکت در کلاس های ما شرایط ثبت نام را مطالعه بفرمایید.

لینک های مفید:

وب سایت رسمی IPC
وبلاگ رسمی IPC
گروه رسمی ما در فیسبوک
صفحه رسمی ما در فیسبوک
دوره دستور زبان ایتالیایی
دوره مکالمه زبان ایتالیایی
محاوره زبان ایتالیایی
دوره آموزش ویدئویی زبان ایتالیایی
تست آنلاین زبان ایتالیایی (امتحان اول)
تست آنلاین زبان ایتالیایی (امتحان دوم)
تست آنلاین امتحان ورودی زبان
دانلود کتب و نرم افزارهای ایتالیایی
اصطلاحات زبان ایتالیایی
سایت آموزش ایتالیایی
مجموعه وب سایت های آموزش ایتالیایی
ایتالیایی ویژه مهاجرین
آزمون E.L.S ایتالیایی
وب سایت آموزش زبان ایتالیایی


موفق باشید
تشکل ایران - ایتالیا


کلاس های ایتالیایی من

 • دوره Espresso 1/2/3
 • دوره Qui Italia 1/2/3
 • دوره La lingua italiana per stranieri

دوره کامل سه جلدی Espresso

هدف از آموزش این دوره یادگیری مکالمه زبان ایتالیایی برای فراگیرانی است که در زمینه علمی، آموزشی، تجاری، اداری و گردشگری به برقراری ارتباط متقابل نیازمندند.

مجموعه کتب اسپرسو در سه جلد مقدماتی، متوسطه و پیشرفته موجود می باشند که هر جلد در برگیرنده 10 درس آموزشی به همراه تمرین و جواب تمرین ها، مکالمه و دستور زبان می باشند که یادگیری دو جلد اول این مجموعه ملاک امتحان زبان ایتالیایی می باشد که از طرف سفارت ایتالیا توسط مدرسه ایتالیایی های تهران انجام می شود و زبان آموزان میتوانند با انتخاب این دوره پس از کسب نمره قبولی در آزمون سفارت ویزای تحصیلی ایتالیا را با توجه به واجد شرایط بودن سایر موارد برای ادامه تحصیل در ایتالیا به راحتی بدست بیاورند.

دوره های مکالمه در سه سطح برگزار می شوند:

مقدماتی
espresso 1: primario
10 جلسه آموزش

متوسطه
espresso 2: Intermedio
10 جلسه آموزش

پیشرفته
espresso 3: avanzato
15 جلسه آموزش

دوره کامل سه جلدی Qui Italia

هدف از آموزش این دوره یادگیری دستور و در مرحله بعد مکالمه زبان ایتالیایی برای فراگیرانی است که در زمینه علمی، آموزشی، تجاری، اداری و گردشگری به برقراری ارتباط متقابل نیازمندند.

جوانان و بزرگسالانی که هیچ شناختی ندارند یا شناخت حداقلی نسبت به زبان ایتالیایی دارند و میخواهند توانایی های زبانی خود را در دستور زبان و پس از آن مکالمه روزمره زبان ایتالیایی بهبود ببخشند این دوره را میتوانند انتخاب کنند، این سری کتاب مجموعا شامل 19 درس می باشد که هر درس بسته به محتویات آن بین 2 تا 4 جلسه آموزشی تدریس خواهد شد. دوره مقدماتی شامل 7 درس می باشد، دوره متوسطه شامل 7 درس و دوره پیشرفته شامل 5 درس می باشد.

دوره های عادی در سه سطح برگزار می شوند:

مقدماتی
Qui Italia 1: primario
20 جلسه آموزش

متوسطه
Qui Italia 2: Intermedio
20 جلسه آموزش

پیشرفته
Qui Italia 3: avanzato
20 جلسه آموزش

1 جلسه امتحان Final از کل دوره در پایان سال


این گروه آموزش زبان ایتالیایی زیر مجموعه تشکل ایران-ایتالیا می باشد که سعی شده از اساتید و مدرسان زبان ایتالیایی و همینطور ایتالیایی های علاقه مند به تدریس به ایرانیها استفاده شود به منظور ایجاد قویترین و نخستین صفحه فیسبوک که تدریس ایتالیایی رو بصورت کاملا آکادمیک و حرفه ای دنبال میکند.

ثبت نام کلاس های ایتالیایی

ثبت نام در کلاس های ما در فیسبوک:

الف) تمامی علاقه مندانی که تمایل به عضویت در این موسسه آموزش زبان اینترنتی دارند اگر در ایران سکونت دارند میتوانند مبلغ 120000 تومان را برای 12 ماه اشتراک در گروه پرداخت کنند؛ و برای ایرانیان و فارسی زبانان خارج از ایران جلسه ای 2 یورو و تعداد جلسات ما در سال 96 جلسه می باشد و لذا سالانه 192 یورو در نظر گرفته شده است.

96 جلسه آموزش شامل دوره کامل آموزش Espresso + دوره کامل آموزش Qui Italia + رفع اشکال، آمادگی آزمون ایتالیایی CELI و CILS + در اختیار قراردادن منابع تدریس و آموزش زبان ایتالیایی که در هیچ موسسه ای بصورت یکجا یافت نمیشود.

ب) حق اشتراک بصورت سالانه بایستی به شماره حساب موسسه واریز شود.

لطفا پس از واریز "حتما حتما حتما" موارد زیر را به ما ایمیل کنید!
1- تصویر فیش واریزی یا شماره و تاریخ و ساعت تراکنش
2- نام و نام خانوادگی به همراه تصویر کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه یا پاسپورت یا گواهینامه یا هر مدرک شناسایی دیگه...)
ایمیل: italianpersiancommunity@gmail.com
(عضویت شما پس از دریافت موارد بالا تایید خواهد شد)

شماره حساب برای ایرانیان داخل ایران
شماره حساب: 21580014412561
شماره کارت به کارت:5022291005519994
بنام: علیرضا دادفر
بانک: پاسارگاد

شماره حساب برای فارسی زبانان خارج از ایران
Conto BancoPosta Click n.: 1008069336
Intestatari: DADFAR ALIREZA
Codice IBAN: IT62J0760103200001008069336
Codice BIC/SWIFT: BPPIITRRXXX

پس از ارسال مدارک و واریز شهریه به لینک های زیر رفته و درخواست عضویت خود را ارسال نمایید تا در کلاس ها وارد شوید:

تدریس هر دوره در کلاس مربوط به خود بصورت تفکیک شده انجام میشود.

1- کلاس دوره زبان ایتالیایی - کتب Qui Italia 1,2,3
www.facebook.com/groups/qui.italia.ipc

2- کلاس دوره زبان ایتالیایی - کتب Espresso 1,2,3
www.facebook.com/groups/espresso.ipc

آدرس های اینترنتی من

کلاس آموزشی Espresso در فیسبوک کلاس آموزشی Qui Italia در فیسبوک وب سایت رسمی IPC وبلاگ رسمی IPC گروه رسمی ما در فیسبوک صفحه رسمی ما در فیسبوک کانال آموزشی ما بر روی یوتیوب
Go on top

خدمات طراحی

طراحی های من شامل چه مواردی می شود؟ -علیرضا دادفر

خدمات اصلی طراحی

طراحی وب سایت

امروزه داشتن یک وب سایت حتی می تواند به اشخاص نیز برای توسعه کار و پیشرفت هایی که مد نظر آنهاست کمک کند. چه بسیار شرکت ها و یا اشخاصی هستند که هر کدام دارای تخصص هایی هستند که با معرفی تخصص خود از طریق یک وب سایت بروز و پر امکانات و کاربر پسند می توانند حرفه خود را توسعه و درآمد خود را از طریق وب سایت خود افزایش دهند. طراحی محتواهای گرافیکی نیز از این امر مستثنی نیستند. هرچه طراحی بروزتر و زیباتر باشد بازدیدکننده بیشتر جذب می شود و اگر این جذب همراه با ارائه خدمات با کیفیتی نیز باشد این نوع از تبلیغات بصورت تصاعدی برای شخص و یا شرکت یا سازمان مربوطه سودآور خواهد بود.

طراحی های من که شامل طراحی انواع وب سایت های شخصی و شرکتی با محتوی ثابت (استاتیک) و یا متغییر (داینامیک) همانند نصب انواع سیستم های مدیریت محتوی (CMS)، وب سایت های مبتنی بر فلش، وب سایت های مبتی بر XML، وب سایت های مبتنی بر HTML5، وب سایت های Responsive که بر روی تمامی صفحه نمایش های گوشی های همراه و انواع تبلت ها و مرورگرها قابل پیاده سازی و با تمامی آنها سازگار هستند.

وب سایت های استاتیک مناسب برای شرکت ها و اشخاصی است که هرزچندگاهی اطلاعات خود را بر روی وب سایت که شامل عکس ها، نوشته ها و صوت و تصویر است بروز رسانی می کنند و یا حتی ممکن است هیچگاه بروز رسانی نکنند! این دسته از وب سایت ها دارای اطلاعات ثابتی می باشد که جهت معرفی شرکت و یا شخص و همینطور خدماتی که ارائه میشود طراحی میشود. قالب وب سایت بسیار شکیل و زیبا طراحی می گردد و بازدیدکنندگان تنها از طریق فرم های تماس و یا فرم های سفارش قادر به برقراری ارتباط از طریق وب سایت می باشند. این دسته از وب سایت ها همچنین مناسب برای شرکت ها، اشخاص اعم از وکلا، هنرمندان و اصنافی چون رستوران ها، آرایشگاهها و کلیه حرفه ها و مشاغلی که اطلاعات ثابتی را در برمی گیرند می باشد.

وب سایت های استاتیک بهینه سازی می شوند تا در صفحات نخستین موتورهای جستجو قرار بگیرند. همچنین استفاده از تگ های مناسب و کلمات کلیدی و واژه های مناسب در طراحی وب سایت موثر می باشد. در طراحی وب سایت های استاتیک از کدهای html تا JQuery و کدهای جاوا که مناسب برای طراحی وب سایت های استاتیک باشد استفاده می شود. طراحی سفارشی ساخت قالب برای اصناف گوناگون از قابلیت های بخش طراحی وب سایت اینجانب می باشد.

وب سایت های داینامیک مناسب برای افراد و شرکت هایی می باشد که نیاز به بروز رسانی های متعدد در طول هفته و یا بصورت روزنه دارند و برای این دسته از متقاضیان یکی از سیستم های مدیریت محتوی نصب و راه اندازی می شود و متناسب با مورد کاری اشخاص و یا شرکت ها قالب مربوطه طراحی و اجرا می شود. این سیستم ها بسیار کامل بوده و انواع و اقسام ماژول ها و بخش های مختلف را شامل می شوند که مسئول وب سایت براحتی می تواند از طریق کنترل پنل سیستم مربوطه مطالب بروز را در وب سایت درج نماید. این سیستم های مدیریت محتوی نیز بهینه سازی شده با موتورهای جستجو ارائه می شوند تا در صفحات برتر این موتورها قرار گیرند.

ساخت و طراحی انواع پرتال های تبلیغاتی

انواع پرتال های تبلیغاتی شرکتی، سازمانی و شخصی که بصورت مالتی مدیا بر روی سی دی و یا دی وی دی بصورت اتوران قابل ارائه می باشند.

بر اساس نیاز اشخاص و یا شرکت ها بر روی سی دی و یا دی وی دی تولید گشته، این اتوران ها قابلیت چند زبانه بودن را دارند و بنا به نیاز شرکت و یا شخص به هر تعداد زبان که بخواهند طراحی می گردند. اتوران های تبلیغاتی بسیار مناسب برای معرفی کار و حرفه یک شرکت و یا شخص و یا حتی مجموعه های بزرگ کارخانه های خصوصی و دولتی جهت ارائه بصورت لوح فشرده به مشتریان و ارائه بصورت تبلیغات در نمایشگاهها می باشند. تبلیغات بر روی لوح فشرده یکی از راههای جذب مشتری می باشد که برای شرکت ها و کارخانه ها بسیار بازخورد و عملکرد قابل قبولی در جهت مشتری یابی و معرفی خدمات آن ها را دارند. این لوح های فشرده در پکیجی بسیار شیک و استثنایی لیبل خورده ارائه می شود.

اجرای انواع فایل ها با فرمت های گوناگون از داخل مالتی مدیای طراحی شده: فیلم ها، صوت و تصاویر و انواع فایل از قابلیت های طراحی اتوران های تبلیغاتی می باشد که در طراحی آن نهایت کیفیت ملاک قرار می گیرد و نه حجم اطلاعات چراکه محدودیتی برای حجم اطلاعات وجود ندارد و می توان بیشترین حجم اطلاعات را با بالاترین کیفیت ممکن بر روی لوح های فشرده بصورت اتوران های تبلیغاتی ارائه نمود.

دموهای تبلیغاتی که بصورت فلش همراه با متون تبلیغاتی می باشند که مدت زمانی محدود و کمی دارند و بصورت تک فایل قابل ارائه به مشتریان و یا قرار دادن بر روی وب سایت بعنوان صفحه آغازین وب سایت می باشند.

طراحی انواع کارت های ویزیت، بنرهای تبلیغاتی

جدیدترین کارت های ویزیت بسیار شیک و امروزی با بهترین کیفیت جهت چاپ بر روی انواع مختلف کارت

طراحی کارت های ویزیت یکی دیگر از خدماتی می باشد که از طریق این وب سایت به شما عرضه می شود. طرح ها کاملا امروزی و جدید می باشند و اصول رنگبندی و رعایت قوانین لازم گرافیکی برای چاپ در طراحی آنها رعایت شده است. کارت های ویزیت بسیار متنوع بوده و بسته به سلیقه سفارش دهنده طراحی می شود. رنگ بندی زیبا و استایل های متفاوت از دیگر مزیت های کارت های ویزیت طراحی شده توسط اینجانب می باشد.

تهیه و تولید آلبوم های دیجیتال عکس

زیباترین آلبوم های دیجیتال عکس با ویرایش عکس ها با انواع نرم افزارهای ویرایش، افکت گذاری روی تصاویر و تبدیل تصاویر و عکس های شما به عکس های هنری و روتوش های حرفه ای.

ویرایش عکس های عادی شما به عکس های فوق العاده، تنظیم رنگ، نور، شفافیت، افکت گذاری روی تصاویر و در نهایت ساخت آلبوم دیجیتال زیبا برای مناسبتهای مختلف اعم از عروسی، تولد و سایر جشن ها.

طراحی نسخه موبایل وب سایت

طراحی نسخه بسیار پیشرفته و ویژه وب سایت سازگار با تمامی صفحات نمایش دستگاههای تلفن همراه و انواع تبلت ها.

آموزش و تدریس زبان ایتالیایی

آموزش و تدریس زبان ایتالیایی بصورت کاملا کاربردی از مقدماتی تا سطح پیشرفته بر طبق متدهای روز: کلاس ها بصورت مجازی در فیسبوک برگزار میشود و برای ثبت نام در کلاس ها به بخش "درباره من" و یا "زبان ایتالیایی" مراجعه کنید. تشکل ایران - ایتالیا به مدیریت علیرضا دادفر بزرگترین گروه آموزشی زبان ایتالیایی در فیسبوک می باشد که بالغ بر 3000 علاقه مند به عضویت این گروه در آمده اند و مطالب آموزشی ما را دنبال می نمایند.

تدریس زبان ایتالیایی بصورت خصوصی و اینترنتی در تمامی سطوح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته، تدریس متدهای کتب Qui Italia و Espresso جهت آمادگی آزمون مدرسه ایتالیایی ها، تولید و عرضه کننده منابع آموزش زبان ایتالیایی

قیمت خدمات

 • شماره
  نوع خدمات
  شروع قیمت از
 • 01
  طراحی وب سایت های استاتیک
  معادل 14.000.000 ريال
 • 02
  طراحی وب سایت های داینامیک
  معادل 18.000.000 ريال
 • 03
  طراحی پرتال های تبلیغاتی فلش
  معادل 10.000.000 ريال
 • 04
  طراحی کارت ویزیت
  معادل 1.000.000 ريال
 • 05
  طراحی وب سایت های نسخه موبایل
  معادل 22.000.000 ريال
 • 06
  ثبت نام کلاس های زبان ایتالیایی برای داخل ایران
  سالانه 1.200.000 ريال
 • 07
  ثبت نام کلاس های زبان ایتالیایی برای خارج ایران
  سالانه 192 یورو
Go on top

وبلاگ آموزش زبان ایتالیایی

پست های دیگر را ببینید
پست دیگری وجود ندارد
 • بازگشت به وبلاگ

  تدریس زبان ایتالیایی فقط در آموزشگاه مجازی تشکل ایران - ایتالیا

  در کلاس های اسپرسو ما ثبت نام کنید!

  تدریس دوره کامل سه جلدی اسپرسو در فیسبوک با بیش از 2800 علاقه مند!

  ما دو دوره زبان ایتالیایی داریم و هر دوره جداگانه دارای گروهی در فیسبوک می باشد. اساتید زبان ایتالیایی تدریس خود را بصورت متن همراه با تصویر روی گروه قرار میدهند و دانشجو هر زمانی که مایل بود می تواند درس ها را مرور کند. بنابراین کلاس ها بصورت ویدیویی نیست که دانشجو نتواند به کلاس برسد بلکه بصورت کلاس کتبی از راه دور می باشد که دانشجو می تواند از طریق تدریسی که استاد انجام میدهد به همراه منابع آموزشی که در خلال تدریس و در طول سال در اختیار دانشجو قرار میگیرد درس ها را دنبال کند.

  هر سال شامل 96 جلسه تدریس ایتالیایی است که دانشجو می تواند هر سوالی نسبت به درس دارد را بصورت کامنت روی مطلب تدریس شده قرار دهد و استاد در روز تدریس و یا در طول هفته به آن پاسخ می دهد. تدریس این مجموعه مورد پسند بسیاری از ایرانیان و فارسی زبانان قرار گرفته است چون از الفبای زبان ایتالیایی تا دستور پیشرفته را شامل میشود. همچنین با عضویت در کلاس های ما به یک دوره ویدیویی آموزش زبان ایتالیایی (البته به ایتالیایی) و سایر منابع دسترسی خواهید داشت.

  پس از پرداخت کامل شهریه و تکمیل ثبت نام، دانشجو در کلاس ها عضو خواهد شد و درس ها را یک به یک هر هفته دنبال و مطالعه خواهد کرد.

  لینک های مفید ایتالیایی و تشکل ایران - ایتالیا:
  تشکل ایران - ایتالیا اولین و تنها برگزار کننده کلاس های آموزش زبان ایتالیایی با بیش از 2800 نفر علاقه مند و عضو در صفحه رسمی فیسبوک به شما پیشنهاد می کند از وب سایت اختصاصی آموزش زبان ایتالیایی ما به آدرس www.dadfar.ir بازدید کنید.

  دوره تدریس کامل کتاب Espresso
  دوره تدریس کامل کتاب Qui Italia
  دوره تدریس کامل دستور زبان ایتالیایی از مقدماتی تا پیشرفته
  دوره آمادگی آزمون سفارت ایتالیا

  کلاس ها اینترنتی ما فقط در فیسبوک برگزار می شود و این موسسه هیچ شعبه و یا نمایندگی در هیچ وب سایت دیگر بجز لینک هایی که در این وب سایت و وب سایت های فرعی تشکل ایران - ایتالیا قرار داده میشود ندارد. برای شرکت در کلاس های ما شرایط ثبت نام را مطالعه بفرمایید.

  لینک های مفید:

  وب سایت رسمی IPC
  وبلاگ رسمی IPC
  گروه رسمی ما در فیسبوک
  صفحه رسمی ما در فیسبوک
  دوره دستور زبان ایتالیایی
  دوره مکالمه زبان ایتالیایی
  محاوره زبان ایتالیایی
  دوره آموزش ویدئویی زبان ایتالیایی
  تست آنلاین زبان ایتالیایی (امتحان اول)
  تست آنلاین زبان ایتالیایی (امتحان دوم)
  تست آنلاین امتحان ورودی زبان
  دانلود کتب و نرم افزارهای ایتالیایی
  اصطلاحات زبان ایتالیایی
  سایت آموزش ایتالیایی
  مجموعه وب سایت های آموزش ایتالیایی
  ایتالیایی ویژه مهاجرین
  آزمون E.L.S ایتالیایی
  وب سایت آموزش زبان ایتالیایی


  دوره کامل سه جلدی Espresso
  هدف از آموزش این دوره یادگیری مکالمه زبان ایتالیایی برای فراگیرانی است که در زمینه علمی، آموزشی، تجاری، اداری و گردشگری به برقراری ارتباط متقابل نیازمندند.

  مجموعه کتب اسپرسو در سه جلد مقدماتی، متوسطه و پیشرفته موجود می باشند که هر جلد در برگیرنده 10 درس آموزشی به همراه تمرین و جواب تمرین ها، مکالمه و دستور زبان می باشند که یادگیری دو جلد اول این مجموعه ملاک امتحان زبان ایتالیایی می باشد که از طرف سفارت ایتالیا توسط مدرسه ایتالیایی های تهران انجام می شود و زبان آموزان میتوانند با انتخاب این دوره پس از کسب نمره قبولی در آزمون سفارت ویزای تحصیلی ایتالیا را با توجه به واجد شرایط بودن سایر موارد برای ادامه تحصیل در ایتالیا به راحتی بدست بیاورند.

  دوره های مکالمه در سه سطح برگزار می شوند:

  مقدماتی
  espresso 1: primario
  10 جلسه آموزش

  متوسطه
  espresso 2: Intermedio
  10 جلسه آموزش

  پیشرفته
  espresso 3: avanzato
  15 جلسه آموزش

  دوره کامل سه جلدی Qui Italia
  هدف از آموزش این دوره یادگیری دستور و در مرحله بعد مکالمه زبان ایتالیایی برای فراگیرانی است که در زمینه علمی، آموزشی، تجاری، اداری و گردشگری به برقراری ارتباط متقابل نیازمندند.

  جوانان و بزرگسالانی که هیچ شناختی ندارند یا شناخت حداقلی نسبت به زبان ایتالیایی دارند و میخواهند توانایی های زبانی خود را در دستور زبان و پس از آن مکالمه روزمره زبان ایتالیایی بهبود ببخشند این دوره را میتوانند انتخاب کنند، این سری کتاب مجموعا شامل 19 درس می باشد که هر درس بسته به محتویات آن بین 2 تا 4 جلسه آموزشی تدریس خواهد شد. دوره مقدماتی شامل 7 درس می باشد، دوره متوسطه شامل 7 درس و دوره پیشرفته شامل 5 درس می باشد.

  دوره های عادی در سه سطح برگزار می شوند:

  مقدماتی
  Qui Italia 1: primario
  20 جلسه آموزش

  متوسطه
  Qui Italia 2: Intermedio
  20 جلسه آموزش

  پیشرفته
  Qui Italia 3: avanzato
  20 جلسه آموزش

  1 جلسه امتحان Final از کل دوره در پایان سال
  این گروه آموزش زبان ایتالیایی زیر مجموعه تشکل ایران-ایتالیا می باشد که سعی شده از اساتید و مدرسان زبان ایتالیایی و همینطور ایتالیایی های علاقه مند به تدریس به ایرانیها استفاده شود به منظور ایجاد قویترین و نخستین صفحه فیسبوک که تدریس ایتالیایی رو بصورت کاملا آکادمیک و حرفه ای دنبال میکند.

  ثبت نام در کلاس های ما در فیسبوک:
  الف) تمامی علاقه مندانی که تمایل به عضویت در این موسسه آموزش زبان اینترنتی دارند اگر در ایران سکونت دارند میتوانند مبلغ 120000 تومان را برای 12 ماه اشتراک در گروه پرداخت کنند؛ و برای ایرانیان و فارسی زبانان خارج از ایران جلسه ای 2 یورو و تعداد جلسات ما در سال 96 جلسه می باشد و لذا سالانه 192 یورو در نظر گرفته شده است.

  96 جلسه آموزش شامل دوره کامل آموزش Espresso + دوره کامل آموزش Qui Italia + رفع اشکال، آمادگی آزمون ایتالیایی CELI و CILS + در اختیار قراردادن منابع تدریس و آموزش زبان ایتالیایی که در هیچ موسسه ای بصورت یکجا یافت نمیشود.

  ب) حق اشتراک بصورت سالانه بایستی به شماره حساب موسسه واریز شود.

  لطفا پس از واریز "حتما حتما حتما" موارد زیر را به ما ایمیل کنید!
  1- تصویر فیش واریزی یا شماره و تاریخ و ساعت تراکنش
  2- نام و نام خانوادگی به همراه تصویر کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه یا پاسپورت یا گواهینامه یا هر مدرک شناسایی دیگه...)
  ایمیل: italianpersiancommunity@gmail.com
  (عضویت شما پس از دریافت موارد بالا تایید خواهد شد)

  شماره حساب برای ایرانیان داخل ایران
  شماره حساب: 21580014412561
  شماره کارت به کارت:5022291005519994
  بنام: علیرضا دادفر
  بانک: پاسارگاد

  شماره حساب برای فارسی زبانان خارج از ایران
  Conto BancoPosta Click n.: 1008069336
  Intestatari: DADFAR ALIREZA
  Codice IBAN: IT62J0760103200001008069336
  Codice BIC/SWIFT: BPPIITRRXXX

  پس از ارسال مدارک و واریز شهریه به لینک های زیر رفته و درخواست عضویت خود را ارسال نمایید تا در کلاس ها وارد شوید:

  تدریس هر دوره در کلاس مربوط به خود بصورت تفکیک شده انجام میشود.

  1- کلاس دوره زبان ایتالیایی - کتب Qui Italia 1,2,3
  www.facebook.com/groups/qui.italia.ipc

  2- کلاس دوره زبان ایتالیایی - کتب Espresso 1,2,3
  www.facebook.com/groups/espresso.ipc

  نظر شما

  نظر خود را ارسال کنید

 • بازگشت به وبلاگ

  طراحی وب سایت شرکت پنجره باران

  طراحی وب سایت و پرتال شرکت پنجره باران

  طراحی وب سایتی سازگار با تمامی صفحات نمایش!

  شرکت پنجره باران یکی از شرکت های است که در زمینه درب و پنجره های یو پی وی سی فعالیت میکند. طراحی وب سایت و همچنین پرتال تبلیغاتی این شرکت آخرین نمونه کاری من می باشد که سازکاری با تمامی صفحات نمایش ویژگی طراحی این وب سایت می باشد.

  نسخه سازگار با انواع گوشی های همراه و سازگاری با تمامی صفحات نمایش انواع تبلت ها ویژگی مهمی است که در طراحی وب سایت این شرکت بکار رفته است.

  نظر شما

  جناب دادفر من برای شما یک ایمیل خصوصی ارسال کردم برای امر طراحی وب سایت شرکت. با تشکر آتنا صالحی

  نظر خود را ارسال کنید

 • بازگشت به وبلاگ

  بزودی افتتاح اولین فست فود ایتالیایی در تهران!

  اولین فست فود ایتالیایی در تهران

  فست فودی که در تهران متمایز خواهد شد!

  وب سایت این فست فود طراحی گشته منتهی به دلایل کاملا منطقی فعلا نمی توانیم از اسم فست فود و همینطور منوی فست فود اطلاعات بیشتری بدهیم، به محض افتتاحیه حتما لینک وب سایت و دعوت در مراسم افتتاحیه از شما دوستان و عزیزان در همین وب سایت درج خواهد شد.

  فست فود ایتالیایی ما در نهایت دارای 3 شعبه در تهران خواهد بود با یک برند تجاری خاص که حتما در زمان افتتاحیه توضیحات کامل در این مورد داده خواهد شد.

  نظر شما

  بی صبرانه منتظر اومدن به فست فودتون هستیم علیرضا جان موفقیت تو آرزوی منه مونا

  نظر خود را ارسال کنید

 • بازگشت به وبلاگ

  فروش بسته کامل آموزش زبان ایتالیایی "بئاتریس"

  پکیج "بئاتریس" بسته آموزشی ایی کامل!

  غنی ترین آرشیو آموزش زبان ایتالیایی

  با داشتن این مجموعه غنی ترین آرشیو آموزش زبان ایتالیایی رو در اختیار خواهید داشت که تمامی نیاز های آموزشی خود را در زمینه یادگیری این زبان برطرف خواهد کرد. مطئمن باشید بهترین مجموعه رو جمع آوری کرده ایم که در هیچ کتاب فروشی یا وب سایت و یا موسسه یا مدرسه دیگری بصورت یکجا پیدا نخواهد شد و خیلی از موارد آن فقط در اختیار موسسه ما می باشد.

  قیمت این مجموعه بی نظیر 90 هزار تومان شامل سه عدد DVD در بسته بندی کامل شیک و شکیل دقیقا مطابق با عکس ارسالی در سراسر ایران و از طریق تنها موسسه ما به شما علاقه مندان عرضه خواهد شد.

  1. مجموعه کتب Qui Italia جلد اول و دوم به همراه کلیه فایل های صوتی
  2. مجموعه کتب Espresso جلد اول، دوم وسوم به همراه کلیه فایل های صوتی
  3. مجموعه کتاب La lingua italiana per stranieri به همراه کلیه فایل های صوتی
  4. کتب آموزش زبان ایتالیایی ویژه مهاجرین به کشور ایتالیا
  5. دیکشنری اصطلاحات زبان ایتالیایی
  6. کتب دوره مقدماتی آموزش زبان ایتالیایی
  7. دوره آموزش زبان ایتالیایی بصورت کامل
  8. گرامر زبان ایتالیایی بصورت کامل
  9. مجموعه کتب Rete جلدهای اول، دوم و سوم به همراه تمامی فایل های صوتی
  10. کتاب دستور تهیه ساندویچ های ایتالیایی به زبان ایتالیایی
  11. کتاب کامل فرهنگ ایتالیا در خصوص کلیه شهرهای ایتالیا
  12. مجموعه نکات گرامری زبان ایتالیایی
  13. کتاب آموزش زبان ایتالیایی Progetto Italiano Junior به همراه تمام فایل های صوتی
  14. دوره صوتی کامل دستور زبان ایتالیایی (دستور ساده و پیشرفته ایتالیایی)
  15. یکصد کتاب داستانی به زبان ایتالیایی از شاهکارهای نویسندگان ایتالیایی
  16. آزمون های زبان ایتالیایی
  17. نمونه سئوالات مدرک زبان ایتالیایی بصورت کامل تمامی دوره های از سطح A1 تا C2
  18. دوره ویدیویی تدریس کامل ایتالیایی In Italiano بصورت فیلم آموزشی
  19. کتاب مکالمه ایتالیایی Salve به همراه فایل های صوتی
  20. دوره کامل کتاب Pimsleur (سه جلدی) به همراه تمام فایل های صوتی
  21. کتاب Better Reading Italian
  22. کتاب مکالمه Parola a te
  23. دیکشنری Collins Italian
  24. کتابهای فوق العاده قوی برای مکالمه UNO و DUE به همراه فایل صوتی
  25. سری کتابهای تست TELC به همراه فایل صوتی
  26. نرم افزار RosettaStone سری زبان ایتالیایی بصورت کامل
  27. نرم افزار Learn Italian به همراه نرم افزار دستور زبان ایتالیایی
  28. برنامه کامل نرم افزاری Nuovo Progetto Italiano در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته به همراه تمامی فایل های صوتی و کتب مربوطه
  29. برنامه آموزش گرامر Grammar Pro
  30. برنامه آموزش ایتالیایی Learn Language Now!
  31. تست های آزمون CILS به همراه کتب و فایل های صوتی مربوطه

  محصولات ما شامل 1. بسته آموزش زبان ایتالیایی "بئاتریس" 2. کتاب آموزش زبان ایتالیایی برای ایرانیان است که در صورت تمایل میتوانید هر کدام را سفارش دهید که تعرفه خرید آنها به شرح زیر است:

  برای دریافت بسته آموزشی بئاتریس بایستی آدرس، نام و نام خانوادگی و تلفن خود را به ایمیل آدرس ما ارسال نمایید. پس از واریز وجه بسته بئاتریس به آدرس شما ارسال میشود. ارسال بسته برای تهران شامل 8500 تومان هزینه و برای ارسال به شهرستان شامل 10.000 تومان هزینه ارسال می باشد.

  1. هزینه خرید کتاب آموزش زبان ایتالیایی (بصورت فایل پی دی اف) : 15.000 تومان
  2. هزینه بسته آموزشی بئاتریس شامل سه عدد دی وی دی : 90.000 تومان
  3. هزینه ارسال بسته بئاتریس به تهران : 8500 تومان

  جمع کل کتاب الکترونیک + بسته آموزش بئاتریس : 113.500 تومان (یکصدوسیزده هزار و پانصد تومان) - اگر ساکن تهران هستید
  جمع کل کتاب الکترونیک + بسته آموزش بئاتریس : 115.000 تومان (یکصدوپانزده هزار تومان) - اگر ساکن شهرستان هستید  شماره حساب:

  شماره حساب برای ایرانیان داخل ایران
  شماره حساب: 21580014412561
  شماره کارت به کارت:5022291005519994
  بنام: علیرضا دادفر
  بانک: پاسارگاد


  ایمیل: italianpersiancommunity@gmail.com

  کلیه حقوق این بسته آموزش زبان ایتالیایی "بئاتریس" متعلق به طراح و تولید کننده این بسته آموزشی: تشکل ایران - ایتالیا (IPC (Italian Persian Community می باشد و هرگونه کپی برداری از این پکیج بعلت ثبت در وزات ارشاد پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

  نظر شما

  نظر خود را ارسال کنید

 • بازگشت به وبلاگ

  آموزش زبان ایتالیایی از مقدماتی تا متوسطه به رایگان!

  پرتال آموزش ایتالیایی رایگان ما در دانشگاه Auckland

  پرتال آموزشی ما توسط دانشگاه آکلند نیوزلند تایید شده است!

  این دوره شامل سه سطح: مقدماتی، متوسطه و پیشرفته می باشد که هر سطح در برگیرنده دروس مختلفی است. هر درسی دارای مبحاث گرامری و تمرینهایی در خصوص گرامرمی باشد.

  هر مبحثی بصورت کامل به زبان فارسی و ایتالیایی در این وب سایت گنجانده شده است تا دانشجو بتواند راحت تر و بصورت Self Study این زبان را بیآموزد.

  در این وب سایت تنها دوره مقدماتی بصورت کامل آموزش داده میشود و برای دوره های بالاتر می توانید در گروه ما در فیسبوک ثبت نام کنید و برای کلاس هایی که بصورت مجازی در فیسبوک برگزار میکنیم درخواست پذیرش دهید.

  کلیه مطالب این کلاس به ثبت رسیده است و هرگونه کپی برداری از مطالب این دوره ها در هر وب لاگ و وب سایت و ساخت پی دی اف و همچنین پخش مطالب بدون اجازه مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت!

  برای ورود به کلاس رایگان آموزش زبان ایتالیایی به فارسی و ایتالیایی (سطوح مقدماتی و متوسطه) کلیک نمایید

  نظر شما

  واقعا خسته نباشید کلاساتون فوق العادست من به شخصه مطالب زیادی از شما آموختم ناهید رضوی

  وااااااااای ممنون که این امکانات بی نظیر رو واسه ما بوجود آوردین...مرسی علیرضا جان سمانه طاهری

  علیرضا جان امکانش هست کتب اسپرسو رو برای دانلود قرار بدین؟ سیامک

  سلام علیرضا من قصد دارم تو کلاس های شما شرکت کنم در فیسبوک. دوست من هم پارسال عضو کلاس های فیسبوک شما بود. شهرزاد بهادری

  نظر خود را ارسال کنید

Go on top

پروژهای من

مشاهده تمامی پروژهای من

طراحی و تولید نرم افزار مدیریت دانش برای یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور

نرم افزار مدیریت دانش یک سامانه نرم افزاری کاربردی به منظور حل مشکلات اپراتورهای مرکز تماس می باشد که این نرم افزار پس از زمانی قریب به یکسال آماده و در اختیار اپراتور مربوطه قرار گرفت. در این نرم افزار اپراتور مرکز تماس با استفاده از سیستم Troubleshooting قادر به راهبری و کمک به مشترک می باشد و در نهایت گزارش خود را به سایر واحد ها در صورت نیاز ارسال خواهد داشت.

مشاهده جزییات

طراحی وب سایت شرکت پنجره باران

شرکت پنجره باران یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید درب و پنجره های یو پی وی سی می باشد که طراحی وب سایت این شرکت بر عهده اینجانب قرار گرفت.

مشاهده جزییات

طراحی پرتال تبلیغاتی شرکت پنجره باران

پرتال شرکت پنجره باران بصورت طراحی با استفاده از نرم افزار فلش تولید شده است که جهت امور تبلیغاتی بصورت اتوران برای ارائه در نمایشگاههای مرتبط در اختیار این شرکت قرار گرفته است.

مشاهده جزییات

طراحی وب سایت شخصی علیرضا دادفر

وب سایت شخصی اینجانب Alir3za.com در دو نسخه دسکتاپ و نسخه ویژه تلفن های همراه و تبلت ها طراحی گشته است که با انواع صفحات نمایش سازگار می باشد.

مشاهده جزییات

طراحی وب سایت آموزشی علیرضا دادفر

وب سایت آموزشی اینجانب Dadfar.ir که به زبان ایتالیایی طراحی گشته مبتنی بر طراحی بر پایه فلش xml می باشد.

مشاهده جزییات

طراحی وب سایت شرکت برلیانت

شرکت برلیانت یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که طراحی وب سایت این شرکت بر عهده اینجانب قرار گرفت.

مشاهده جزییات

طراحی پرتال تبلیغاتی شرکت برلیانت

پرتال شرکت برلیانت بصورت طراحی با استفاده از نرم افزار فلش تولید شده است که جهت امور تبلیغاتی بصورت اتوران برای ارائه در نمایشگاههای مرتبط در اختیار این شرکت قرار گرفته است.

مشاهده جزییات

طراحی وب سایت میثم آرت

وب سایت میثم آرت در زمینه عکاسی فعالیت دارد که طراحی وب سایت این وب سایت بر عهده اینجانب قرار گرفت.

مشاهده جزییات

طراحی وب سایت شرکت مهندسی پویا ایکاد

شرکت پویا ایکاد یکی از شرکت های فعال در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی می باشد که طراحی وب سایت این شرکت بر عهده اینجانب قرار گرفت.

مشاهده جزییات

طراحی و تولید بسته آموزش زبان ایتالیایی "بئاتریس"

بسته آموزشی زبان ایتالیایی "بئاتریس" در 3 دی وی دی با طراحی بسیار شیک توسط اینجانب گردآوری و تهیه شده است.

مشاهده جزییات

طراحی و تولید نرم افزار آندروید آموزش زبان ایتالیایی

نرم افزار آندروید آموزش زبان ایتالیایی که از نسخه دسکتاپ وب سایت Alir3za.com می توانید به رایگان دریافت و دانلود نمایید شامل آموزش کامل متد اسپرسو می باشد.

مشاهده جزییات

طراحی پرتال آموزش رایگان مقدماتی زبان ایتالیایی

پرتال آموزش رایگان زبان ایتالیایی ما در دانشگاه آکلند نیوزلند توسط اینجانب تولید و ساماندهی شده است.

مشاهده جزییات
Go on top

گالری عکس های شخصی من

Go on top

ویدیوهای من

در این بخش شما میتوانید دوره ویدیویی آموزش زبان ایتالیایی در کنار سایر ویدیوهای من را مشاهده نمایید.

دموی تبلیغاتی IPC

Gia Marie Garangi - Angelina Jolie

دموی تبلیغاتی Alir3za.com

فیلم دوبله ایتالیایی جدایی نادر از سیمین - بخش اول

فیلم دوبله ایتالیایی جدایی نادر از سیمین - بخش دوم

In Italiano - Lezione 25

In italiano - Lezione 24

In italiano - Lezione 23

In italiano - Lezione 22

In italiano - Lezione 21

In italiano - Lezione 20

In italiano - Lezione 19

In italiano - Lezione 18

In italiano - Lezione 17

In italiano - Lezione 16

In italiano - Lezione 15

In italiano - Lezione 14

In italiano - Lezione 13

In italiano - Lezione 12

In italiano - Lezione 11

In italiano - Lezione 10

In italiano - Lezione 9

In italiano - Lezione 5/6/7

In italiano - Lezione 4

In italiano - Lezione 3

In italiano - Lezione 1/2

Go on top

مشتریان من

شرکت پنجره باران

برای دیدن وب سایت این شرکت که توسط اینجانب طراحی شده می توانید به آدرس شرکت پنجره باران، مراجعه نمایید.

خدمات من برای شرکت پنجره باران:

 • طراحی وب سایت شرکت
 • طراحی پرتال تبلیغاتی شرکت
 • طراحی نسخه موبایل وب سایت و بهینه سازی سایت شرکت
وب سایت شرکت وب سایت من

شرکت برلیانت

برای دیدن وب سایت این شرکت که توسط اینجانب طراحی شده می توانید به آدرس شرکت برلیانت، مراجعه نمایید.

خدمات من برای شرکت پنجره باران:

 • طراحی وب سایت شرکت
 • طراحی پرتال تبلیغاتی شرکت
 • طراحی Intro (صفحه آغازین) وب سایت و بهینه سازی سایت شرکت
وب سایت شرکت وب سایت من
Go on top

آخرین تویت های من

منو دنبال کن!
Go on top

تماس با من

من در شبکه های اجتماعی

تماس با من

من رو به وایبر خودت اضافه کن من بر روی نقشه
Go on top